Moje cesta k projektu

Od malička jsem měla spojení s jemnohmotným světem a bytostmi z jiných sfér a dimenzí. Vždy jsem věřila v něco hlubšího i vyššího. V duše, anděly, duchovní svět a po čase mimozemské bytosti, nadpozemské životy a mnoho dalších.

Po mé životní cestě mě provázelo a stále někdy provází, jak temno, tak Světlo. Žijeme zde na Zemi v dualitě, a i když to někdy může vypadat, jak je všechno jenom světelné, dějí se nám také temné prožitky a zážitky, včetně mě. V životě jsem si prošla mnohým a výživa toho byla součástí.

Od cca 13 let jsem začala být fascinována výživou a potravinami. Postupem času jsem pochopila, že výživa a jídlo jsou pro tělo i duši. Až jsem pronikla do duchovního světa potravin. Začaly se mi rozkrývat dané říše potravin, přicházet potravinová poselství a poslání. Přičemž jsem šla a procházím cestou krajinou výživy, ještě dál, hlouběji i výš.

Od nějakých mých 15 let započalo moje milování a zbožňování psát, jež v rozvíjení psaní pokračuji nadále.

Začala jsem si propojovat moje poznání a poznatky, určité souvislosti, informace, znalosti a vědomosti. Došla jsem do stavu rozšíření vědomí, kdy výživa souvísí s tím, že je formou potravy, tak energie všude kolem nás i v nás.

Zároveň jsem poodkryla oponu a přišla na to, odkud mi proudí a tečou informace, doposud známé i neznámé. Jsou to Světelná poselství z Plejád od mých Plejádských světelných průvodců i těch kolektivních.

Chceš vědět o nových článcích jako první?

Napiš mi sem svůj e-mail